Post Single Template – IRBE Travel

5 Universālie Padomi Ceļojumiem

Mums patīk doties ceļojumos neatkarīgi no tā, vai tas ir īss ceļojums vai garāks ceļojums ar avio transportu uz kādu tālu eksotisku vietu. Taču pārāk bieži mums neizdodas izplānot savu ceļojumu, un rezultāts ir neapmierinātība un īgnums.

1. Ceļojumiem paņemiet pareizās kartes (Papīra veidā vai lejupielādējiet aplikāciju telefonā) un rūpīgi plānojiet maršrutu. Iespējams viss nenotiks tieši tā, kā plānots, bet vismaz jums būs daudz mazāk nepatīkamu pārsteigumu.

2. Lai gan tūres atvieglo plānošanu, ņemot vērā visas izmaksas, iespējams, ka būs daudz papildu priekšmetu, kas jums jāiegulda budžetā. Tie ietver nodokļus, piemaksas un nodevas, dzeramnaudu, dzērienus, dažādas ekskursijas, iepirkšanās pirkumus utt.

3. Acīmredzamākā lieta, kas jāpārbauda pirms došanās ārzemju ceļojumā, ir vietējie laika apstākļi, uz kurieni dodaties.

4. Ceļojot ar bērniem, paņemiet līdzi katra bērna fotogrāfijas. Ja bērns pazūd, fotoattēls būs nenovērtējams, palīdzot atrast bērna atrašanās vietu.

5. Ceļojums uz atrakciju parku vai kaut kādu citu lielu objektu cietīs no rūpīgas plānošanas trūkuma. Daži objekti ir tik lieli, ka plānošana ir būtiska. Pirms došanās ceļā saņemiet visu braucienu sarakstu un objekta karti, kā arī atvēršanas un slēgšanas laiku.

Pievienot Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Jaunākie Raksti