14 Padomi Tavam Pirmajam Lidojumam

Ceļošana var būt saspringts notikums, un ceļojumi ar lidmašīnu ir to stresa faktoru saraksta pašā augšā, kurus mēs piedzīvojam. Dažas vienkāršas darbības var novērst lielāko daļu gaisa satiksmes radītā stresa.

Kas jādara pirms ceļojuma dienas:

1. Savāc somas. Pārliecinieties, ka visa jūsu iesaiņošana ir veikta vismaz iepriekšējā vakarā un ka visas jūsu somas atrodas vienā centrālā vietā, lai ērti un pilnībā iekrautu to automašīnā vai taksometrā.

2. Sakārtojiet visus ceļojuma dokumentus vienā centrālā vietā.

3. Pirms došanās ceļā izveidojiet kontrolsarakstu ar visām lietām, kuras vēlaties pārbaudīt, lai aizsargātu savu māju, un izejiet cauri mājām, pārbaudot katru priekšmetu. Dariet to vismaz stundu pirms iziešanas no mājas. Dariet to, un jūs nekad neuztrauksities, ja atstājāt ieslēgtu plīti, vai kaut kas vēl, kas jums varētu rasties ceļojuma laikā.

4. Pārliecinieties, vai jūsu mājdzīvnieki ir parūpēti.

5. Sazinieties ar savu turaģentu vismaz vienu dienu iepriekš, lai noskaidrotu, cik agri jums vajadzētu ierasties, lai reģistrēšanās notiktu vienmērīgi, bez stresa. Ja viņi jums liks ierasties trīs stundas agrāk un jūs ieradīsieties tikai 30 minūtes agrāk, jūs, iespējams, nejutīsities lieliski. Pajautājiet arī, vai ir kādi stavēšanas ierobežojumi, kas jums jāzina.

6. Ja jūs ņemat līdzi tikai rokas bagāžu, daudzas aviosabiedrības ļauj jums reģistrēties tieši internetā 24 stundas pirms lidojuma. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt un izdrukāt iekāpšanas kartes tieši no mājām. Un, nokļūstot lidostā, varat doties tieši līdz vārtiem un iekāpšanas zonai, neiekāpjot garajā reģistrācijas rindā. Ja jums ir jāreģistrē bagāža, šī iespēja jums nebūs pieejama. Bet, ja nē, tas ir lielisks laika un stresa taupīšanas līdzeklis, jebkurā gadījumā par šo punktu labāk jautāt savam turaģentam .

Ceļojuma diena:

7. Izejiet no mājām āgrāk, lai paredzētu intensīvas satiksmes vai negadījumu situācijas. Ja līdz lidostai ir stundu ilgs brauciens, iespējams, gribēsiet atstāt papildu pusstundu agrāk, ja rodas problēmas ceļā.

8. Ja reģistrējat somas, esiet gatavi gaidīt rindā. Ja ieradīsities laikā, kad lidosta ieteica, jums būs pietiekami daudz laika, lai nokļūtu rindas priekšgalā un reģistrētos. Tas var šķist neiespējami, tāpēc vienkārši atpūtieties un esiet pacietīgs.

9. Pārliecinieties, vai visa “pārvadājamā” bagāža patiešām ir pārnēsājama. Pretējā gadījumā jūs varat tikt apturēts pie vārtiem un jūsu soma var tikt izņemta, lai to novietotu kopā ar parasto bagāžu. Tas jūs aizkavēs un sasprindzinās. Un tas aizkavēs visus pārējos.

10. Iekāpjot lidmašīnā, atrodiet savu vietu un ātri novietojiet rokas bagāžu. Daudzi cilvēki cenšas darīt to pašu, un mēs visi esam sastapušies ar ļaudīm, kas ilgu laiku bloķē eju, kamēr niknā iekāpēju rinda ir spiesta gaidīt. Ja jūs nevēlaties būt viens no šiem cilvēkiem, vienkārši pabeidziet savu pārvietošanos ātri, efektīvi un apsēdieties. Jums būs pietiekami daudz laika pārvietoties, kad lidmašīna pacelsies gaisā.

11. Ja jums ir jāmaina lidmašīna, tas var būt īsts izaicinājums, īpaši lielākajās lidostās. Ja zināt vārtus, pie kuriem jums būs jāiet, jautājiet stjuartei padomu, lai ātri sasniegtu šos vārtus. Dažās lidostās tas var būt milzīgs piedzīvojums, kas aizņem 30 minūtes, lai nokļūtu no vieniem vārtiem līdz otram. Ja jūs jau iepriekš zināt, kā jums jānokļūst līdz nākamajai lidmašīnai, tad, izkāpjot no pirmās lidmašīnas, viss notiks ar mazāku haotismu.

12. Kad lidmašīna nolaižas, pacietīgi gaidiet savu kārtu. Neatkarīgi no tā, vai jūs piemēram vienkārši gaidāt, jūs parasti neizkāpsiet no lidmašīnas ātrāk.

13. Ja jums ir tikai rokas bagāža, jūs esat veiksmīgi pabeidzis lidojumu bez stresa.

14. Bet, ja jums ir līdzi bagāža, ir vēl viens solis – bagāžas gaidīšana. Vienkārši izvēlieties vietu ap konveijera lenti un gaidiet. Sagaidiet, ka jūsu soma būs pati pēdējā, kas iznāks, un būsiet patīkami pārsteigts, kad tā iznāks agri.

Veicot šīs vienkāršās darbības, jūs atklāsiet, ka jūsu stresa līmenis, kas saistīts ar lidojumiem, būs daudz mazāks. Labi izplānota ceļojuma programma nodrošina, ka šie mazie stresa punkti paliek kā mazi stresa punkti. Izmēģiniet šos punktus un jūs būsiet pārsteigts, kā tikai neliela iepriekšēja plānošana ievērojami uzlabo jūsu ceļojuma baudījumu.

Pievienot Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Jaunākie Raksti