Santorini

Romantiska nedēļas nogale Santorini salā

02.11.2017: Rīga 07:00 10:30 Santorini

05.11.2017: Santorini 19:00 22:30 Rīga

Santorini ir viena no tām vietām uz zemeslodes, par kuru gandrīz katram ir zināms priekšstats, pat pirms pasakainā Grieķijas sala ir apciemota. Tas ir romantiķu un skaistuma mīļotāju galamērķis, vieta uz kurieni doties tiem, kuri vēlas šo burvību baudīt nesteidzoties, atgūstot ikdienā pazaudēto dvēseles harmoniju, nevis ievilkt kārtējo ķeksīti apmeklēto vietu sarakstā. 

Ar nolūku organizējam braucienu uz Santorīni pašā sezonas izskaņā, lai noķertu siltos dienvidu vakarus, apciemotu vīna darītavas un nogaršotu jauno vīnu - un galvenais, lai Santorīni būtu gandrīz tikai mums pašiem. Ņemot vērā, ka visa novembra laikā salā caurmērā nokrišņus novēro tikai astoņas dienas, un augstākā reģistrētā temperatūra ir +27 C.

Lidojums 369 EUR Cena par tiešo lidojumu uz Santorīni turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (13 kg nododamā un 6 kg rokas)

Lidojums + viesnīca no 549 EUR Cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā Veggera Hotel 4* divvietīgā istabā ar brokastīm.

Rezervē savu ceļojumu šodien un ietaupi 65 EUR! Pirmā iemaksa tikai 140 EUR, atlikums mēnesi pirms ceļojuma.

Pēc izvēles piedāvājām arī lielisku ekskursiju programmu katrai dienai! 

Veggera Hotel 4*

Viena no labākajām Santorīni viesnīcām, kas atrodas pie pašas pludmales ir Veggera Hotel 4***. Tā izvietojusies pie populārākās Santorīni melno smilšu pludmales Perisas ciematā. 
Plašajās istabās pieejams: gaisa kondicionieris, bezmaksas WI-FI, ledusskapis, TV un fēns. 
Seifs pieejams reģistratūrā. 
Katrai istabai ir balkons, kas pavērsts pret dārzu vai Egejas jūras plašumiem. 

Viesnīcā ir divi āra baseini, restorāns, kas piedāvā ne tikai brokastis, bet arī pusdienas un četru ēdienu vakariņas (dzērieni par papildus samaksu) kā arī bārs. 

Līdzās atrodas veikals un ciemata centrs. 
Līdz Santorīni galvaspilsētai var aizbraukt pusstundas laikā (taksometra cena ~25€) 

Check-in 15:00 
Check –out 12:00 
Booking,com reitings: 8.7/10

Papildus informācija par ceļojumu 

Ceļojums piemērots: visiem, kuri ilgojas pēc saules un siltuma novembrī, kuriem patīk krāšņi un neparasti dabasskati, kuri vēlas dažas dienas pavadīt mierīgā, nesteidzīgā un romantiskā atmosfērā

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 

Lidojuma ilgums: 

Rīga - Santorīni: 3h 30 min  

Santorīni  - Rīga: 3h 30 min 

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 13 kg reģistrētā bagāža  

Gaisa temperatūra: 19-22 C dienā, 14-16 C naktī 

Ūdens temperatūra: ~20 C
Laikapstākļi: lietus iespējamība 25%

Laika starpība ar Latviju: nav

Jāņem līdz: peldkostīms, siltākas virsdrēbes vakara pastaigām, ērti apavi, kas piemēroti staigāšanai pa bruģi un kāpšanai pa kāpnēm

Valūta: EUR

Tā kā reģionā nav licenzētu krievu valodā runājošu gidu, ekskursijas tiks vadītas angļu valodā. Pie vajadzības gida stāstījumu latviski vai krieviski tulkos grupas vadītāji, kuri pavadīs grupu no Rīgas.

Tira, Firostefani un Oija saulrietā

2. novembris 

10:30 Transfērs no lidostas uz viesnīcu

12:00 iziešana kājām no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Santorini lielāko pilsētu un administratīvo centru Tiru, pievēršot īpašu uzmanību grieķu ortodoksālajai baznīcai un Zelta ielai. Pēc pusdienām tiks dots nedaudz brīva laika, lai apskatītu brīnišķīgās ainavas, kas paveras no vulkāna krātera malas.
Pēc tam dosimies uz vēl vienu apdzīvoto vietu, kas veras uz ar jūras ūdeni pieplūdušo vulkāna krāteri – Firostefani. Te mums būs fotopauze, lai iemūžinātu slaveno zilo Domu, kas veras krāterī.
Tālāk dosimies uz Imerovigli, kas atrodas uz vulkāna malas augstākā punkta un kur mums tiks dots laiks, lai kājām izstaigātu ciematu un paši aplūkotu ievērības cienījamākās vietas.
Ceļojuma pirmās dienas ekskursijas noslēgumā brauksim uz Egejas jūras piekrastes visskaistāko un slavenāko ciematu Oiju. Pēc interesantāko vietu apskates ciematā, dosimies uz vecajām pilsdrupām, no kurām varēsim noskatīties (ja laikapstākļi atļaus!) pašu skaistāko dabas „priekšnesumu” Grieķijā – saulrietu.
(Ekskursijas ilgums ~7 stundas)

Cena: 0 EUR (Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 15.martam. Standarta cena 65 EUR)
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

Mesagonija, Mesarija un Pirgos

3. novembris 

10:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas sākumā dosimies uz melno, vulkānisko Monolithos pludmali.
Pēc foto pauzes, tālāk brauksim uz Kamari, kas ir pazīstams kūrorts un Mesa Gonia ciematu. Vietējiem tas ir „spoku ciemats”, ko izpostīja spēcīga zemestrīce gadsimtu atpakaļ, savukārt tūristiem ir interesanti apskatīt atliekas no šis „noslēptās” vietas arhitektūras.
Nākošā pietura būs Messaria, kurā apskatīsim brīnišķīgas savrupmājas vietā, kas pazīstama ar ilgu rūpniecisku pagātni.
Tālāk mūsu ceļš vedīs uz no viduslaikiem sagalabājušos ciematu Pyrgos, kur ieturēsim pusdienas. Ciematā apskatīsim arī senas pilsdrupas, no kurām paveras brīnišķīgas ainavas.
Ekskursijas turpinājumā apstāsimies foto pauzē pie Profitis Ilias klostera un noslēgumā apmeklēsim vienu no pazīstamākajām vīna ražotnēm uz salas, kur vērojot saulrietu no tās terasēm, varēsim degustēt vietējo vīnu.  
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)

Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija

Palea Kameni, Nea Kameni, karstie avoti un Terāzijas sala

4. novembris 

10:00 izbraukšana no viesnīcas
Autobuss mūs aizvedīs uz Athinios ostu, kur kāpsim uz kuģīša, lai dotos uz lavas saliņu Nea Kameni. Te apstāsimies, izkāpsim, lai pa zemes taku pieietu tuvāk joprojām aktīvā vulkāna krāterim.
Pēc tam atgriezīsimies kuģītī un dosimies uz otro vulkānisko salu Palea Kameni, kur atrodas karstie avoti. Šeit tiks dota iespēja nopeldēties.
Pēc tam kuģītis mūs aizvedīs uz Terāziju – salu, kas senāk bija Santorīni salas sastāvdaļa, bet atdalījās pēc milzīgās vulkāna ekskplozijas gandrīz 3000 gadus pirms Kristus. Terāzijā uzturēsimies apmēram divas stundas, lai pusdienotu, peldētos vai izpētītu Manolas ciematiņu, uz kuru var doties pa 300 pakāpieniem uz augšu vai ēzelīša mugurā ( cena 6 €).
Kuģojot atpakaļ uz Athinios ostu, pabrauksim garām Oijai un varēsim nofotografēt lieliskas ainavas ar Santorīni klintīm. No ostas autobuss mūs aizvedīs atpakaļ uz viesnīcu.
(Ekskursijas ilgums ~7 stundas)

Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa vulkānam pieguļošajā teritorijā, maksa par ūdens transportu

Akrotiri arheoloģiskie izrakumi un Megaločuri ciematiņš

5. novembris 

11:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Akrotiri jeb Santorini Pompejām, pa ceļam izbraucot cauri salas teritorijai, kur audzē vīnogulājus un apskatot nelielus tipiskus ciematus.
Neskatoties uz to, ka vulkāna izvirdums iznīcināja Akotiri apmēram 3600 gadus atpakaļ, pilsēta ir lieliski saglabājusies zem biezā pelnu slāņa. Sabiedriskās ēkas un privātmājas, kas klātas ar skaistām freskām, lieliska drenāžas sistēma atklāj Vēlā bronzas laikmeta dzīvesveidu. Vienlaikus ar „Zudušo Atlantīdu” varēsim apbrīnot moderno tehnoloģiju sasniegumu paraugu – bioklimatisko patvērumu, kas pasargā senās drupas no mainīgo laikapstākļu kaitīgās ietekmes.
Nākošā pieturvieta būs Perissas melnā pludmale, bet pēc pusdienām dosimies uz gleznaino Megalochori ciematu, kur izbaudīsim mierīgu pastaigu gar vēja nospodrinātajām baltajām mājām un baznīcām.
(Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas)

Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Akrotiri arheoloģiskajā objektā

17:00 transfērs uz lidostu
19:00 izlidošana uz Rīgu

Vakariņas viesnīcā (HB)

Katru vakaru no 18.30 - 22.00 siltas bufetes tipa vakariņas viesnīcas restorānā 

Cena 45 EUR/no personas

Cenā iekļauts: 3 vakariņas (02.11, 03.11, 04.11). 

Bērniem līdz 12 gadiem vakariņas tiek piedāvātas ar atlaidi - 36 EUR/persona.

 

Rezervē ceļojumu:
Ingrida Jastrebinska.
Blaumaņa  iela  6, Rīga
Tel: +371 6611 6658
M.tel.: +371 29169180,
Ingrida.Jastrebinska@irbe.lv

Santorini
Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties, lai pirmais uzzinātu jaunākos piedāvājumus no IRBE TRAVEL!