INDONĒZIJA

LIDOJUMS UZ INDONĒZIJU (BALI UN JAVAS SALA) ATPŪTA PIE JŪRAS + EKSKURSIJAS

Ceļojuma datums

 04.11.2018 - 19.11.2018

3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Iegādājoties ekskursiju paketi - 899 EUR

Bez ekskursijas paketes iegādes - 1139 EUR

 CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

- Lidojums Rīga - Singapūra - Rīga:

- Rokas bagāža līdz 8 kg (izmēri: 56 x 45 x 25 cm)

- Bagāža: līdz 23 kg ar izmēriem (G + P + A) līdz 158 cm.

- Lidojums Singapūra – Džokjakarta - Bali – Singapūra:

- Rokas bagāža līdz 7 kg

- Bagāža: līdz 20 kg

- 13 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

- Transporta apkalpošana visa brauciena laikā

 TŪRES PROGRAMMA

 1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Singapūra 

(Rīga-Stambula ~18:35-22:35 / Stambula-Singapūra ~01:55-17:15)

2. DIENA

Ierašanās Singapūrā. Transfērs uz *** viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Lidojums no Singapūras uz Džokjakartu/Javas salu (~11:10-12:25).

Ceļš uz *** viesnīcā. Iekārtošanās, atpūta.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Prambanan templi.

Prambanan templis ir ļoti skaits viduslaiku mākslas piemineklis. Tas ir vesels tempļa komplekss, kura sastāvā ietilpst vairāki tempļi, kas ir veltīti hinduisma dieviem (Šiva, Višna, Brahma), kā arī tā ir svēta vieta dzīvnieku dieviem. Kādreiz kompleksa teritorijā bija vairāk nekā 200 tempļu, bet mūsdienās lielāka daļa ir pārvērtusies ruīnās. 1991. gadā Prambanan templis tika iekļauts UNESCO sarakstā.

Brīvs laiks. Tālāk pēc vēlēšanās vakariņas ar skatu uz nakts Prambanan templi un tradicionālā Ramajana baleta šovs (piemaksa). Ramajana baletam, neskatoties uz savu nosaukumu, nav nekā kopīga ar mums zināmu baletu. Tā vairāk ir vēsturiski horeogrāfiskā izrāde, ļoti spilgta un unikāla. Šī izrāde tiek demonstrēta katru dienu nu jau vairāk par 50 gadiem (sākot ar 1960. gadu). Aktieri spilgtos tērpos un ar spilgtu grimu deju un žestu valodā stāsta Rama un Sintas mīlas stāstu.

Atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens „Ūdenskritums „Grojogan Sewu”, Četo un Sutuh tempļi”

Ekskursijas laikā redzēsim skaistu un slavenu ūdenskritumu „Grojogan Sewu”, tad apmeklēsim tējas plantācijas, Solo pilsētu, tad dosimies apskatīt Četo un Sutuh tempļus. Čandi Četo ir hinduistu templis Javas salā, Indonēzijā. Templis atrodas Lavu kalna rietumu nogāzē, 900 m augstumā, blakus Čandi Sutuh templim. Viss tempļu komplekss attiecas uz 15.gs.  Celtņu līdzība ar mezoamerikas tempļiem un piramīdām pārsteidz, bet izteiksmīgas akmens figūrām nez kāpēc ir afrikāņu sejas vaibsti... Čandi Četo – viena no neparastākajām Javas apskates vietām, kas ar savu eksotiskumu un neparastumu piesaista daudz tūristu.

Brīvs laiks, atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens „Menduta un Borobudura”.

Menduta ir Indonēzijas stilā celts templis, kas atrodas netālu no Borobuduras. Šīs lieliskās senās celtnes iekšpusē atrodas Indonēzijā vislielākās Budas statuja, kas sēž tronī.

Borobudura ir ne tikai Džokjakartas un Javas salas, bet arī visas Indonēzijas vizītkarte.  Borobudura templis ir 9. gs. hinduistu templis Javas salā. Tas ir otrais lielākais hinduistu templis pasaulē. Borobudura sastāv no 9 platformām, tam ir 2672 akmens bareljefi. Lai izlasītu šo budisma akmenī kalto ābeci, jāpārvar 5 km. Zinātnieki apgalvo, ka tas ir vislielākais un vispilnīgākais budisma bareljefu komplekss pasaulē, kura māksliniecisko vērtību ir grūti pārspēt. 1991. gadā piemineklis ir iekļauts UNESCO sarakstā.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, par papildu maksu, brauciens ar džipiem uz Merapi vulkānu. Brauciena laikā redzēsiet: ciematu, kas ir pārklāts ar pelniem, kā arī apmeklēsiet nelielu vulkāna izvirduma muzeju.

Transfērs uz lidostu, lidojums uz Bali (~20:45-23:05).

Ierašanās salā.

Bali ir apburošāka un populārāka Malajas arhipelāga sala, īstā pasaka realitātē, sala, kas ir klāta ar smaragdzaļo rīsu lauku terasēm un krustnagliņu un kanēļkoku mežiem. Gaisa temperatūra novembrī ir +28-30 grādi, bet ūdens temperatūra jūrā ir +28 grādi. Pirmkārt, tūristus piesaista tās spilgta un tik dažāda daba, kā arī lieliskas smilšu pludmales.

Iekārtošanās *** viesnīcā, visas naktis salas dienvidu daļas viesnīcās.

6. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Atpūta pie jūras.

7. DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens „Ziemeļu skaistums”.

Šodien dosimies salas ziemeļos. Sākumā apmeklēsiet otru lielāko Bali salas templi — Taman Ajun (kas tulkojumā nozīmē „dārza šūpoles”). Templis tika uzcelts aptuveni 1740. Gadā. Tempļa celtnes, saskaņā ar arhitektu idejām, ir Bali vulkānu kopijas. Pēc tempļa apmeklējuma kafijas pauze un ceļš līdz templim Beritan ezerā — Ulun Danu. Lielākajā daļā salas fotogrāfiju attēlo tieši šo templi. Brauciena noslēgumā Jūs gaida skaistā saulrieta sagaidīšana Tanah Lot templī.

Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras. Brīva diena.

9. DIENA 

Brokastis.

Apskates ekskursija Bali salā.

Bali ir maģiskais baudas avots jebkurai gaumei: ekstrēmais, izzinošais, mierīgs un netraucēts.

Ekskursijas laikā apmeklēsim: amatnieku ciematus un uzzināsim par tradicionālajiem Bali arodiem, svētā ūdens templi – Tirta Empul, kafijas plantācijas (tropiskais eksotisko augļu un augu dārzs, kur bezmaksas var degustēt dažādas tējas un kafijas šķirnes, kā arī ieraudzīt slaveno zvēriņu, kas ražo dārgāko kafiju pasaulē - Luwak), skaistās rīsu terases, Kintamani. Jūs varēsiet izbaudīt neaizmirstamos vulkānu, rīsu terašu, mitro tropu mežu skatus no skatu laukuma. Pēc vēlēšanās, var ieturēt pusdienas ar skatu uz vulkānu (piemaksa).

Atgriešanās viesnīcā.

10. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

11. DIENA

Brokastis.

Ekskursija salas dienvidos.

Ekskursijas laikā redzēsim vienu no skaistākajām Bali pludmalēm – Pandava pludmali. Pludmale apbur ar tās klintīm un tajā cirstajām nišām, kur atrodas mistiskās statujas.

Tālāk apmeklēsim GWK parku, kas tika nodēvēts tā par godu tā arī nepabeigtajam pasaulē augstākās statujas celtniecības projektam – „Hinduistu Dievs Višnu sēž virsū Garuda putnam”. Jūs redzēsiet atsevišķos šī projekta fragmentus.

Nākamā pietura ir Uluvatu templis (ieejas biļete), kas atrodas 90 m augstās klints malā un pieder svētajiem Bali tempļiem. Brauciena noslēgumā, pēc vēlēšanās, varēsiet ieturēt vakariņas Džimbarānā ar skaistiem okeāna skatiem. Jums tiks piedāvāti vislabākie uz grila pagatavoto jūras velšu ēdieni (piemaksa).

Atgriešanās viesnīcā.

12. DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, ekskursija uz Taman Nusa etnogrāfisko parku (piemaksa: 25 € + ieejas biļete 29$)

Tieši tur vienas dienas laikā var iepazīties ar visu Indonēzijas salu tradīcijām. Parkā, 15 ha lielā platībā ir mājas un celtnes (60 dažādi veidi, kopumā 78 objekti) no visām Indonēzijas pusēm. Izņemot muzejus, šeit var aplūkot ne tikai katram reģionam tipiskās mājiņas, bet arī ieskatīties iekšpusē, bet arī parunāt ar dažādu salu pamatiedzīvotājiem. Parka unikalitāte ir tāda, ka pašas mājiņas, kā arī iekšējais un ārējais iekārtojums, kā arī piederumi ir nogādāti šeit no dažādiem valsts nostūriem. Daļa māju tika salikta uz vietas, bet kādu daļu būvēja arhitekti, kas atbrauca no Javas, Sulavesi, Sumatras, Papua u.c. salām.

Atgriešanās viesnīcā.

13. DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Pēc vēlēšanās, Bali Safari un Marin Park dzīvnieku parka apmeklējums (papildu maksa: transfērs - 15 € + ieejas biļetes ~ 62$)

Bali Safari parks apvienojis sevī klasisko afrikāņu safari un tradicionālās Bali kultūras iezīmes. Uz doto brīdi šeit dzīvo vairāk nekā 60 eksotisko dzīvnieku sugas, tai skaitā dažas retas un izmirstošas sugas, piemēram, Sumatras tīģeri, Sumatras ziloņi, baltie tīģeri un Komodas drakoni. Dzīvnieki parkā dzīvo nevis būros, bet lielos un plašos voljēros, kas vairāk atgādina savvaļu. Tāpēc parkā tūristi pārvietojas ar speciālajiem safari automobiļiem.

Ceļojuma laikā Jums būs iespēja tuvumā apskatīt Indonēzijas, Indijas un Āfrikas savvaļas pārstāvjus - zebras, degunradžus, tīģerus, lauvas.

Jūras parkā Jūs varēsiet apmeklēt aizraujošas atrakcijas, kas ir aprīkots ar mūsdienīgu tehniku, vai pavadīt laiku ūdens parkā vai akvārijā – unikāla vieta, kur var ieraudzīt tūkstošiem dažādu sugu zivju, kas ir atvestas no visas pasaules. Jūras parkā mīt pat baltā haizivs akvārija speciāli tai paredzētajā vietā, kā arī asinskāras piranjas un citas plēsējzivis. Parka darbinieki iesaka apmeklēt piranju barošanu, kas notiek ikdienā plkst. 10:30 un 16:00. Tāpat Jūs varat apmeklēt krāšņu un ļoti skaistu uzvedumu Bali Agung Show.

Atgriešanās viesnīcā.

14. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Singapūru (~15:40-18:25).

Iekārtošanās *** viesnīcā, atpūta.

15. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Apskates ekskursija Singapūrā.

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brīvs laiks, iepirkšanās.  Jums būs iespēja pastaigāties pilsētā, iegādāties suvenīrus.

Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību.

Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Vakarā transfērs uz lidostu.

16. DIENA

Lidojums Singapūra-Rīga.

(Singapūra-Stambula ~00:05-06:25/Stambula-Rīga ~10:00-12:00).

Ierašanās Rīgā.

Papildu info:
Jūlija Brjuhanova
Tālrunis: +371 6727 0470
M. tālr.: +371 2001 7199
jb@irbe.lv
Fotogrāfijām ir informatīvs raksturs.

INDONĒZIJA
Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties, lai pirmais uzzinātu jaunākos piedāvājumus no IRBE TRAVEL!


Privātuma politika