AUSTRĀLIJA

Ceļojuma datums

02.10.2018 - 13.10.2018

11.11.2018 - 22.11.2018 

Iegādājoties ekskursiju paketi

1249 €

Bez ekskursijas paketes iegādes

1629 €

 CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS: 

-Lidojums Rīga-Singapūra-Rīga

-Rokas bagāža līdz (izmēri: 56 x 45 x 25 cm)

-Bagāža: līdz 20 kg ar sekojošiem izmēriem (G + P + A) līdz 158 cm.

-Lidojums Singapūra-Sidneja-Singapūra

-Rokas bagāža līdz 7 kg

-Bagāža: līdz 20 kg

-2 naktis Singapūrā 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

-7 naktis Austrālijā 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā

-Transporta apkalpošana 

TŪRES PROGRAMMA

Iebraukšanai Austrālijā Latvijas Republikas pilsoņiem nepieciešams noformēt elektronisku atļauju, jeb e-visa (iesniegšana ir bezmaksas, online režimā; noformēšanas laiks no 2 līdz 7 dienām; individuālos gadījumos migrācijas nodaļa var pieprasīt papildus dokumentus).

Latvijas Republikas nepilsoņiem jānoformē vīzu. Noformēšanas laiks no 2 līdz 3 mēnešiem. Cena sākot no 220 eur (precīzu cenu var noskaidrot rezervācijas brīdi; nepieciešams savākt noteiktu dokumentu sarakstu).

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Helsinki 17:45 - 18:55 / Helsinki - Singapūra 23:55 - 16:30

Precīzu laiku lūgums skatīt mūsu mājas lapā 1 - 2 dienas pirms izbraukšanas, sadaļā „Izbraukšanas grafiks”. 

2. DIENA

Ierašanās Singapūrā. Transfērs uz *** viesnīcu.

Iekārtošanās, atpūta.

3. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Lidojums uz Sidneju (Austrālija).

Sidneja — brīnišķīga pilsēta ar virkni apskates objektu, parku un smilšu pludmalēm, uz kurām var zvilnēt un baudīt sauli visi gribētāj.

Transfērs uz *** viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

4. DIENA

Brokastis. Apskates ekskursija Sidnejā.

Sidneja ir viena no lielākajām pilsētām pasaulē, kas atrodas uz visiespaidīgākā kontinenta uz Zemes (to mēdz dēvēt arī par zaļo kontinentu). Pilsēta atrodas skaistā ieliča gleznainos krastos.

Apskates vietas, kuras iepazīsim ekskursijas laikā: Roks rajons, Sidnejas tilts, Hyde Park Barracks, Karaliskais botāniskais dārzs, Makgvaira kundzes krēslu, Sv. Marijas katedrāle, Nacionālā Mākslas galerija (bezmaksas ieeja, Jums būs iespēja to apmeklēt patstāvīgi pēc ekskursijas).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens “Nacionālais parks “Zilie kalni” un Austrālijas savvaļas dzīvnieku parks”.

Jūs apmeklēsiet Austrālijas savvaļas dabas parku (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi ~32 AUD), kur varēs pabarot ķenguru, pēc vēlēšanās būs iespēja nobildēties ar koalas lāci. Tasmanijas velns, vombats, dingo – visus šos dzīvniekus Jūs varēsiet ieraudzīt.

Tālāk seko ekskursija uz dabas parku “Zilie kalni” (ieejas biļete tiek apmaksāta atsevišķi ~ 22 AUD).

Skatu laukumi, no kuriem paveras brīnišķīgi skati uz Zilajiem kalniem. Noburto “Trīs māsu” leģenda. Nokāpšana pa pasaulē visstāvāko dzelzceļu eikaliptu mežā. Pastaiga eikaliptu mežos. Leuras apmeklējums, kas ir skaists vēsturiskais ciematiņš Zilajos kalnos. Pusdienas kādā Leuras tradicionālo ēdienu restorānā (apmaksa uz vietas, patstāvīgi). Tad piedāvājam apmeklēt aborigēnu teātri (piemaksa ~20 AUD).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Ekskursija Hunter ielejā.

Hunter ieleja atrodas Sidnejas ziemeļrietumos un ir vīnogulāju rajons. Austrālijas vīnus labi pazīst visā pasaulē. Apmeklēsiet vispopulārāko vīna darināšanas reģionu Austrālijā. Ekskursijas laikā ir ieplānots: 2-3 vīna darītavu apmeklējums un vīna degustācija pēc vēlēšanās (piemaksa ~15 EUR par katru degustāciju).

Tālāk seko siera pagatavošanas vietu apmeklējums, kuru ražo vietējie ražotāji, kā arī vīna degustācija pēc vēlēšanās (piemaksa ~10 EUR par degustāciju).

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena vai pēc vēlēšanās brauciens uz Kanberu (piemaksa 99 EUR).

Kanbera ir Austrālijas galvaspilsēta (aborigēnu valodā nozīmē “tikšanās vieta”).

Pilsētā nav vecu šauru ieliņu un haotiski celto ēku. Kanbera ir izplānota līdz sīkumiem, kurā koncentrējas visa politiskā vara Austrālijā. Tā ir skaista neliela pilsēta ar savu šarmu, noskaņojumu un stilu, kas nav līdzīga citām pilsētām.

Pa ceļam Jūs gaida aizraujošs stāsts par Kanberas celšanas vēsturi un tās lomu Austrālijas mūsdienīgā dzīvē. Kanberā redzēsiet lieliskās kalnu ainavas, apmeklēsiet jauno Parlamenta ēku, Austrālijas kara memoriālu, Diplomātisko rajonu.

Brīvs laiks.

Tālāk ir vīna darītavas apmeklējums netālu no Kanberas.

Atgriešanās viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Brīva diena. Pēc vēlēšanās piedāvājam pārgājiena ekskursiju pa Sidneju (piemaksa 20 EUR. Ieejas biļetes un sabiedriskā transporta biļetes tiek iegādātas atsevišķi). Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim Roks rajonu, Vēstures muzeju un Karalisko Botānisko dārzu. Brīvs laiks. Brīvajā laikā Jūs varat apmeklēt skatu torni, Madam Tiso ( Madame Tussauds ) muzeju, lielāko akvāriju Austrālijā un citus interesantus apskates objektus.

Atgriešanas viesnīcā.

9. DIENA

Brokastis. 

Brauciens uz Menliju (pārceltuve ~ 20 AUD vienā virzienā, tiek apmaksāts atsevišķi).

Kūrortā vienmēr mīt svētku atmosfēra, šeit notiek dažādi tematiskie festivāli, pulcējas sērfingisti un tūristi no visām pasaules malām.

Pastaiga pa promenādi, kur aug augsti koki. Uzzināsiet interesantus faktus par Menlijas pludmali. Tā ir viena no lielākajām pludmalēm visā Austrālijā. Tad Jūs apmeklēsiet vislielāko tirgu Dienvidu puslodē. Tas tika atvērts 1945. gadā, un tirgus atgādina gadatirgu ar milzīgu preču klāstu.

Brīvs laiks, iespēja nopeldēties Menlijas pludmalē.

10. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Brīvs laiks Sidnejā. Jums būs iespēja patstāvīgi izbaudīt pilsētas apskates vietas, apmeklēt pludmali, iegādāties suvenīrus.

Vakarā transfērs uz lidostu. Lidojums Sidneja-Singapūra.

11. DIENA

Transfērs uz *** viesnīcu. Iebraukšana, atpūta.

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju Singapūrā (piemaksa 30 EUR).

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: Raffles viesnīcu, Santec city ar strūklaku, etniskos kvartālus: Kampong Glam, China town; Singapūras upes krastmalu, Merlayon parku ar skatu uz Marina Bay Sands ielīci, Klark Ki krastmalu, pilsētas centrālo ielu – Orchard Road.

Brīvs laiks, iepirkšanās. Jums būs iespēja pastaigāt pilsētā, iegādāties suvenīrus.

Iespēja patstāvīgi apmeklēt Singapūras botānisko dārzu: “Botāniskais dārzs un Orhideju parks” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Singapūras botāniskais dārzs it kā caur kaleidoskopu demonstrē salas augu pasaules greznumu, bagātību un daudzveidību. Futūristisks botāniskais dārzs “Gardens by the bay” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Tropiskais parks “Līča dārzi” (Gardens by the Bay) – vertikāls parks ar tropiskiem ložņaugiem, orhidejām un retām liānu un paparžu šķirnēm. “Koku” lapotne, kuru apvij ziedi un zaļumi, sastāv no dzelzs rīkstēm un betona, tos apgaismo krāsainas lampiņas. Starp meža konstrukcijām ir uzcelti tilti un virszemes pārejas, no kurienes var vērot mežu. Parkā ir iestādīti ~226.000 augu, izveidoti ūdens dārzi ar kaskādēm, ūdenskritumiem un baseiniem.

Vakarā transfērs uz lidostu. Lidojums Singapūra - Helsinki  (23:35-06:25)

12. DIENA

Lidojums Helsinki-Rīga (09:30-10:40). Ierašanās Rīgā.

 

Papildu info:
Jūlija Brjuhanova
Tālrunis: +371 6727 0470
M. tālr.: +371 2001 7199
jb@irbe.lv
Fotogrāfijām ir informatīvs raksturs.
AUSTRĀLIJA
Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties, lai pirmais uzzinātu jaunākos piedāvājumus no IRBE TRAVEL!


Privātuma politika