Malaga un Andalūzija

Malaga un Andalūzija nedēļas nogalē

Kurš gan neko nav dzirdējis par Costa del Sol jeb Saules krastu Spānijā – Vidusjūras piekrasti Andalūzijas dienvidos, kas pasaules klases kūrortu, nesteidzīgas atpūtas un saules cienītāju vidū ierindojas starp trīs labākajām, dalot šo godu ar Francijas Rivjēru un Floridas zeltainajām pludmalēm! 

Pilnīgi viss – lieliskais klimats, kad saule spīd 300 dienas gadā un gaisa temperatūra pat „ziemas spelgonī „ nenoslīd zem + 15, vairāk nekā gadsimtu izkoptā tūrisma industrija, ērtā infrastruktūra, kosmopolītismā nepazaudētā Andalūzijas kultūras bagātība, - aicināt aicina vismaz reizi iegriezties Costa del Sol un apmeklēt arī šī reģiona galvaspilsētu Malagu. 


Lidojums 299.00 EUR

Lidojums + viesnīca Hotel Don Curro 3* 499.00 EUR

3*** viesnīca „Don Curro” atrodas ideālā vietā – pašā Malagas centrā, 5 min. gājiena attālumā no Pikaso muzeja un katedrāles, kā arī 10 min. gājiena attālumā no pilsētas pludmales. Blakus atrodas virkne ostas restorānu un Atarazanas tirgus. 

Ekskursijas programma:

Malagas apskates ekskursija

11:00 izbraukšana no viesnīcas 

Pirmās dienas ekskursiju uzsāksim ar ceļojumu autobusā, lai apskatītu Malagas interesantākos vēsturiskos un mūsdienās radītos objektus. Tās laikā gids mums pastāstīs par pilsētas rašanos un tās spilgto vēsturi. 
Ekskursijas laikā apmeklēsim Calle Larios – vienu no pašām elegantākajām un pazīstamākajām iepirkšanās ielām Spānijā, Alcazabas cietoksni ( no ārpuses), romiešu teātri un Malagas katedrāli. 
Ekskursijas noslēgumā iegriezīsimies populārā vīna darītavā, lai iebaudītu vīnu un tapas, kā arī apskatīsim Činitas pasāžu –bohēmisku pilsētas centra stūrīti. 
Pēc ekskursijas kājām atgriezīsimies viesnīcā. (Ekskursijas ilgums ~3 stundas) 

Cena: 45 €. 
Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Malagas katedrālē, un vīna darītavas apmeklējums

Ekskursija uz Granadu

08:00 izbraukšana no viesnīcas 

Ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā. 
Te vispirms apskatīsim UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļauto 
14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksu Alhambru, kā arī Nasridu emīru vasaras pili Generalife un pasakainos dārzus visapkārt tai, Mexuar jeb Tieslietu pili un Karlosa V pili. 
Tiks dots arī brīvais laiks. 
( Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais ceļš 250 km) 

Cena: 100€ 
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa un gida pakalpojumi cietokšņa kompleksā Alhambra un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

Ekskursija uz Rondu, Porto Banus un Marbellu

08:00 izbraukšana no viesnīcas 

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās.
Šeit apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de torros de Ronda , vēršu cīņas muzeju kā arī apskatīsim brīnišķīgo vecpilsētu ar baznīcu, kas būvēta uz senas mošejas pamatiem un Džona Bosko pili – nelielu 20. gs. sākumā būvētu ēku modernisma stilā ar brīnišķīgu arābu stilā dekorētu patio, vietējās keramikas paraugiem pils iekēšjā apdarē un riekstkoka mēbelēm. Pili apjož dārzs, no kura paveras neaizmirstams skats uz plašu apkārtni. 
Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Puerto Banus, lai apskatītu teritoriju, kur neliela zvejnieku ciemata vietā tika uzbūvēts viens no Costa del Sol ievērojamākajiem izklaides centriem. Puerto Banus ostā pietauvojas pasaules bagātāko cilvēku jahtas, un apkārt tai ir izvietoti dārgi iepirkšanās centri, luksus klases viesnīcas, restorāni un bāri. 
Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Marbelas pilsētu, kas kļuvusi par mājvietu augstākā sociālā statusa ļaudīm - arābu šeihiem, slaveniem aktieriem, augstākās klases uzņēmējiem, izklaides industrijas pārstāvjiem. Šeit apskatīsim Marabellas vēsturisko centru. 
(Ekskursijas ilgums ~11 stundas, kopējais ceļš ~224 km) 

Cena: 80€ 
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājošā gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), kā arī ieejas biļetes Rondas vēršu cīņas arēnā un Džona Bosko pilī.

Ekskursija uz Seviļu

08:00 izbraukšana no viesnīcas 

Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu ar lielo parku, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, kā arī Santa Kruž kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vinu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem 

(Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas, kopējais garums 342 km) 

Cena: 90€ 
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Seviļas katedrālē

Ekskursija uz Kordovu

08:00 izbraukšana no viesnīcas 

Pēdējās ceļojuma dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Ekskursija ietvers: Kordovas Lielo mošeju-katedrāli, Ēbreju kvartālu. Andalūzijas vienīgo ēbreju sinagogu kā arī Vecpilsētas šaurās, rosības pilnās ieliņas. 
Tiks dots arī brīvs laiks. 
(Ekskursijas ilgums ~10 stundas, kopējais garums 316 km) 

Cena: 85€ 
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida un vietējā angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē, pusdienas( vīns un ūdens iekļauts) 

 

Papildu info:
Jūlija Brjuhanova
Tālrunis: +371 6727 0470
M. tālr.: +371 2001 7199
jb@irbe.lv

Fotogrāfijām ir informatīvs raksturs.  

Malaga un Andalūzija
Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties, lai pirmais uzzinātu jaunākos piedāvājumus no IRBE TRAVEL!


Privātuma politika