Kadisa un Andalūzija

Kadisa un Andalūzija Valsts svētkos 

17.11.2017: Rīga 06:00 10:00 Heresa 

20.11.2017: Heresa 20:15 01:50 Rīga 

Eiropas vecāko pilsētu Kadisu pirms trim tūkstošiem gadu gadiem dibināja feniķiešu jūrnieki, kuri apzinājās šīs vietas lielisko izvietojumu kuģošanai ērta līča krastā, netālu no Atlantijas okeāna un Vidusjūras šaurā savienojuma - Gibraltāra. 

Leģendas dibinātāja godā iecēlušas Hēraklu, kurš te uzstādījis slavenos „Herkulesa stabus” – vietu, aiz kuras pasaule beidzas un tālāk kuģot nedrīkst. Tam gan neticēja slavenais Spānijas koloniālās impērijas veidošanas aizsācējs Kolumbs, kurš no šīs piekrastes devās savā otrajā un ceturtajā braucienā uz Jauno pasauli, lai atpakaļ atvestu zelta un dārglietu kravas. 

Lidojums 399 EUR

Cena par tiešo lidojumu uz Heresu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (20 kg nododamā un 6 kg rokas)

Lidojums + viesnīca 599 EUR

Cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā Monte Puertatierra divvietīgā istabā ar brokastīm.

Pēc izvēles piedāvājām arī lielisku ekskursiju programmu:

Heresas pilsētas ekskursija un vīna darītavas apmeklējums

17. novembris 

10:00 ierašanās Heresas de la Fronteiras lidostā 
Izbraukšana uz viesnīcu tiem, kas nedodas ekskursijā 

Izbraukšana ekskursijā no lidostas 
Pirmās dienas ekskursijas laikā apskatīsim Heresas pilsētas vēsturisko centru - tās Alkazaru (  12.gs. būvēto cietoksni) un visu, kas tajā atrodas - mošeju, arābu pirtis, dārzus, dzirnavas, astoņstūraino torni, utt. 
Pēc pusdienām apmeklēsim vīna darītavu „  Tio Pepe”, kur mums pastāstīs par vīna darināšanas procesu, parādīs vīna uzglabāšanas pagrabus, mākslas galeriju,   kā arī ekskursijas noslēgumā varēsim degustēt kādu no slavenajiem Heresas vīniem. 
(Ekskursijas ilgums ~4 stundas) 

Cena: 60 € 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Alkazarā un vīna darītavā

Kadisa un Vehera de la Frontera

18. novembris 

09:00 izbraukšana no viesnīcas 
Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Kadisas vecpilsētu – tās viduslaiku kvartālus, atsvišķas vietas, kas saglabājušās no feniķiešu un romiešu laikiem, veco katedrāli un citu populārākos pilsētas apskates objektus. 
Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Veheru de Fronteiru – ciematu, kurā labi saglabājusies arābu laika arhitektūras paraugi. Kājām izstaigāsim ar aizsargsienu apjozto agrajos viduslaikos izveidoto teritoriju. 
(Ekskursijas ilgums ~8 stundas) 

Cena: 65€ 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Kadisas katedrālē

Flamenko

18. novembris 

20:45 no viesnīcas 

Flamenko, kas tiek arī saukts par „ čigānu blūzu”, ir Andalūzijai raksturīgs mūzikas žanrs, kas sevī ietver dziedāšanu, dejošanu, palmas jeb ritmisku plaukšķināšanu un, protams, arī ģitāras spēli. Klasiskajā izpratnē flamenko tika izpildīts spontānā Spānijas čigānu kopā sanākšanas reizē un bija atkarīgs no izpildītāja noskaņojuma un spējas brīvā interpretācijā paust neslēptas kaislības. Greznais flamenko tērps, kas bagātīgā izvēlē atrodams gandrīz ikvienā apģērbu veikalā, tikai pasvītro izpildītāja virtuozitāti un raksturu. 

No 2010. gada flamenko ir iekļauts cilvēces mutvārdu un nemateriālā kultūras mantojuma meistardarbu sarakstā. 

Piedāvājam apmeklēt vienu no Kadisas pašiem polārākajiem flamenko priekšnesumiem krodziņā „ La Cava”. (Priekšnesuma ilgums ~1.5 h) 

Cena: 40 EUR 

Cenā iekļauts: transports, flamenko priekšnesums, viens alkoholisks dzēriens

Ekskursija uz Seviļu

19. novembris 

09:00 izbraukšana no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, Zelta torni, kurā saglabāti nozīmīgas liecības par pilsētas navigācijas vēsturi, kā arī Santa Kruž kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vienu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem 
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas) 

Cena: 80€ 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Seviļas katedrālē un Zelta tornī

Ekskursija uz Gibraltāru

20. novembris

09:00
 izbraukšana no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Gibraltāru, pa ceļam vērojot Āfrikas krastus, kas paveras otrpus šaurumam. 
Galamērķī apmeklēsim Gibraltāra klinti, tās dabas rezervātu, kur mitinās magoti – Gibraltāra pētiķi. Apskatīsim Herkulesa stabus un Sv. Miķeļa alas, kas ir vienas no skaistākajām Eiropā un ar lielisku akustiku, kas piemērota dažādu koncertu un citu pasākumu norisei. Gibraltāra klintī apmeklēsim arī Princeses Karolīnas artilērijas bateriju, kas Gibraltāra aizsardzībai te tika izvietota 1732. gadā. 
Ekskursijas noslēgumā interesentiem būs iespēja apskatīt 2. Pasaules kara tuneļus  (par papildus maksu) vai pilsētas centru. 
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas) 

Cena: 80€ 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts) 

 

Papildu info:
Jūlija Brjuhanova
Tālrunis: +371 6727 0470
M. tālr.: +371 2001 7199
jb@irbe.lv

Fotogrāfijām ir informatīvs raksturs.

 

 

Kadisa un Andalūzija
Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties, lai pirmais uzzinātu jaunākos piedāvājumus no IRBE TRAVEL!