Kaboverde


Kaboverde!

Bultas kontūrai līdzīgā salu valsts Kaboverdes Republika atrodas Atlantijas okeāna dienvidaustrumos, 800 km uz dienvidiem no Kanāriju salām. Masu tūrisma nesabojāts, tropiskā klimata, saules un siltā okeāna ūdens lutināts, arhipelāgs kļūst arvien iekārojamāks galamērķis arī tiem, kas „ visu jau ir redzējuši un visur bijuši”. 

Kaboverde ir viens no četriem tā sauktajiem Makaronēzijas arhipelāgiem, kas atrodas uz Rietumiem no Gibraltāra un kuriem senie grieķi devuši nosaukumu „ laimīgās jeb svētlaimes salas”. 

 

Lidojums + Hotel Oasis Porto Grande 4***   999.00 EUR
4 *** viesnīca Hotel Oasis Porto Grande atrodas Mindelo pilsētas centrā pie galvenā laukuma. Pilsētas pludmale atrodas apmēram 150m attālumā. 

 

Kultūras programma - Mūsu Mindelu

08:10 no lidostas transfers uz viesnīcu
10:00 no viesnīcas 

Šīs ekskursijas laikā izstaigāsim vēlreiz Mindelu pilsētas centru un iegriezīsimies mākslas un amatniecības muzejā un Mindelu kultūras centrā. Apskatīsim māju, kurā dzīvoja „baskājainā dīva” Cezārija Evora. Pēc tam dosimies uz darbnīcu, kur mums parādīs stīgu instrumentu izgatavošanas procesu un sniegs nelielu koncertu. Apstāsimies arī salas metereloģiskajā stacijā, no kuras paveras lieliska panorāma uz līci un pilsētu. Ekskursijas noslēgumā - pusdienas.                                                                             

Ekskursijas ilgums aptuveni 4 - 5 stundas.

Cena: 55 €

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, pusdienas un ieejas maksa stīgu instrumentu izgatavošanas darbnīcā.

Sau Visentes salas un tās galvaspilsētas Mindelu apskates ekskursija

09:00 no viesnīcas. 

Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apstāsimies skatu laukumā Fortim, no kura paveras panorāma, kas ietver līci un Mindelu pilsētu. Tālāk dosimies apskatīt municipālo un zivju tirgu un Zvaigznes laukumu. Turpinājumā brauksim uz nelielu zveinieku ciematu Kaļau, kas atrodas salas austrumos, izdzisuša vulkāna krāteri un Praia Grande – brīnišķīgu pludmali, kas stiepjas vairāku kilometru garumā. 

Pēc pusdienām dosimies apskatīt salas dabas parku, kurā iekļauta Sau Vicentes augstākā virsotne Monte Verde. Pēc tam apmeklēsim Baia das Gatas ( jeb Kaķeņu līci), kur varēs nopeldēties. Atpakaļceļā uz viesnīcu izbrauksim caur interesantu zvejniekciemu Salamansa 

Ekskursijas ilgums aptuveni 8 stundas.

Cena: 55 €
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, pusdienas.

Mindelu naktī - vakariņas

20:00 došanās kājām no viesnīcas 
Tipiska Kaboverdes restorāna apmeklējums 

Ekskursijas ilgums aptuveni 2 stundas.

Cena: 37 €
Cenā iekļauts: vakariņas ar muzikāliem priekšnesumiem.

Ekskursija uz Santjagu salu

07:00 Brokastis līdzņemšanai
07:00 Izbraukšana uz lidostu 
08:25 Lidojums uz Santjagu salu
09:20 Ierašanās Santjagu salā

Ekskursijas laikā apskatīsim Kaboverdes lielāko salu Santjagu.

Ekskursiju sāksim pabraucot garām Kaboverdes galvaspilsētai Praijai un dodoties uz Sau Žoržs duš Orgauš ( Sao Jorge dos Orgaos) ciematu, kur atrodas vienīgais Kaboverdes botāniskais dārzs. Šis ceļš dod pirmo iespaidu par „Visāfrikānisko” no Kaboverdes salām ar maziem tirdziņiem, ūdens apgādes punktiem un lieliskām klinšu un ieleju ainavām. 

Iegriezīsimies arī Pedra Badeižu ( Pedra Badejo) pilsētiņā, un apskatīsim tās ielas ar maziem veikaliņiem, tirgus laukumu un pludmali, kuru bieži apmeklē galvaspilsētas Praijas iedzīvotāji.

Tālāk dosimies uz galveno tūristu apskates objektu Sidade Veļja (Cidade Velha), kurā 1462. gadā uz pastāvīgu dzīvi apmetās pirmie arhipelāga iedzīvotāji. Tajā saglabājušās pirmās valsts galvaspilsētas arhitektūras pieminekļi un 2009. gadā to iekļāva UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Sidadē Veļja apskatīsim Fortu, kas savulaik bija galvenais vergu tirdzniecības centrs starp Āfriku un Ameriku un Katedrāles drupas. 

Pēc pusdienām apmeklēsim Kaboverdes galvaspilsētu Praijas centrālo daļu. 

17:20 izbraukšana uz lidostu 
18:30 izlidošana uz Sau Visentes salu 
19:25 ierašanās Sau Visentes salā

Cena: 255 € 
Cenā iekļauts: lidojums, transports Santjagu salā, gida pakalpojumi, pusdienas

Ekskursija uz Santu Antau salas ziemeļaustrumiem

07:15 no viesnīcas 
08:00 izbraukšana ar kuģi uz Santu Antau salu 

Pēc ierašanās Portu Novu, ar minibusiem dosimies izpētīt salas ziemeļaustrumus. Dosimies augšup kalnos apskatīt vulkānu Kova, Krusta smaili un fotografēt pasakaino skatu pāri Paula ielejai. 
Izbraucot cauri zaļām ielejām un vērojot tropu dabu nonāksim ciematiņā Paul, kur ieturēsim pusdienas. Pēc tam sekos citu šajā salas daļā esošo ciematu – Ribeira Grande, Ponta do Sol, Fontaiņas apskate. 
Pēc atgriešanās Portu Novu, ar kuģi dosimies atpakaļ uz Sau Visentes salu. 

Atgriešanās laiks viesnīcā: ap 18.00 - 18.30.

Cena: 69 € 
Cenā iekļauts: transports- minibuss un kuģa biļetes, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, pusdienas.

Santu Antau salas dienvidrietumi


07:15 no viesnīcas 
08:00 kuģis izbrauc uz Santo Antao salu 

Šīs ekskursijas laikā apskatīsim Santo Antao salas dienvidrietumu daļu. Pēc izkāpšanas Portu Novu ostā, vispirms apskatīsim pozolana – jeb vulkānisko izmešu depozītus, kurus izmanto cementa rūpniecībā. 
Tālāk dosimies uz Lažeduš, kurā tiek realizēts lauksaimniecības attīstības projekts. Te mums būs iespēja apmeklēt vietējo veikalu, kurā mūs pacienās ar Kaboverdes tipiskajiem produktiem. 
Pēc tam brauksim rietumu virzienā uz Pīļu strauta ieleju, kuru iekļauj gandrīz vertikālas klintis kā arī Altu Mira ieleju. Netālu atrodas visaugstākā salas virsotne Tope de Koroa (1980m). 
Pēc pusdienām, apskatīsim Ribeira da Kruž, kur lauksaimniecisko ražošanu ievērojami uzlaboja irrigācijas sistēmas izveidošana. 
Ekskursijas noslēgumā atgriezīsimies Portu Novu un ar kuģi dosimies atpakaļ uz viesnīcu Sau Visentes salā. 

Atgriešanās laiks viesnīcā: ap 18.00 - 18.30.

Cena: 69 € 
Cenā iekļauts: kuģa biļete, minibuss, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi un pusdienas 

 

Papildu info:
Jūlija Brjuhanova
Tālrunis: +371 6727 0470
M. tālr.: +371 2001 7199
jb@irbe.lv

Fotogrāfijām ir informatīvs raksturs.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaboverde
Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties, lai pirmais uzzinātu jaunākos piedāvājumus no IRBE TRAVEL!