Kāzas, salaulāšana un kristības Krētas salā!

Grieķijas salu brīnišķā daba, ka arī grieķu kultūras, viesmīlības un reliģisko tradīciju kopums nereti kļūst par iemeslu, kāpēc tūristi izvēlas Grieķiju par vietu, kur laulību ceremonijā un atpūtā uzsākt savu kopdzīvi. Laulību diena ir vissvarīgākā diena jebkuras jaunas ģimenes dzīvē, un gatavoties tai vajag jau priekšlaikus. Mūsu laulību koordinators sniegs konsultāciju nākamajai ģimenei un palīdzēs izveidot sīku un pārdomātu laulību ceremonijas scenāriju.

Tāpat mēs ar prieku piedāvājam jaunu pakalpojumu – pareizticīgo kristības
. Grieķijā šim notikumam piešķir īpašu nozīmi. Kristību ceremonijā katra detaļa, katrs sīkums ir svarīgs – sākot ar baznīcas izvēli un ceremonijas stilistisko noformējumu līdz pat tērpiem. Mēs organizēsim neaizmirstamas kristības gan bērniem, gan arī pieaugušajiem!

 Simboliskā ceremonija
Tā ir viena no visatraktīvākajām un romantiskākajām ceremonijām, jo ideju, iespēju un vietu tās norisei ir daudz jo daudz. Pievērsiet uzmanību faktam, ka šis ceremonijas veids neparedz oficiālu laulību noslēgšanas ceremoniju, tās reģistrāciju.

Mēs esam izveidojuši sarakstu ar vietām, kuras piedāvājam laulību ceremonijas norisei: jūras krasts, privātā vīna darītava, restorāns jūras krastā, dārzs vai restorānu kompleksa vinotēka pilsētas vēsturiskajā centrā, Venēcijas perioda cietoksnis un, visbeidzot, grezna jahta vai villa tiem, kas labprātāk izvēlas zināmu privātuma gaisotni.

Bāzes pakete
 Laulību ceremonijas norises vietas izvēle un apstiprināšana (atļaujas noformēšana laulību ceremonijai);
 Krieviski runājošs laulību ceremonijas dienas koordinators;
 Laulību sertifikāts piemiņai no firmas;
 Līgavas pušķis un līgavaiņa kāzu piespraude;
 Minimāla ceremonijas vietas izdekorēšana (dekorēta arka, galdiņš, groziņš ar rīsiem un rožu ziedlapiņām, dekoratīvs šķīvītis gredzeniem);
 Muzikālais pavadījums (CD);
 Pudele dzirkstošā vīna un tradicionālie grieķu kāzu saldumi "koufeta”;
    
Pakete А
Norises vieta: jūras krasts, Venēcijas perioda cietoksnis Fortezza. Cena: 915.00 EUR

Pakete B
Norises vieta: privātā vīna darītava, restorāns jūras krastā, dārzs vai restorāna vinotēka. Cena: 1115.00 EUR (iekļautas papildu vakariņas 2 personām; fiksēta ēdienkarte).

 

Kāzas, salaulāšana un kristības Krētas salā!
Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties, lai pirmais uzzinātu jaunākos piedāvājumus no IRBE TRAVEL!


Privātuma politika